Новий етап послаблення карантину в Україні: що буде дозволено?
У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, що роботу баз відпочинку можуть відновити з 10 червня, якщо будуть дотримані епідемічні вимоги. Про це під час брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє пресслужба МОЗ.
«Згідно з нашим планом виходу з карантину — наступний етап починається з 10 червня. Цей етап передбачає, у тому числі, початок функціонування баз відпочинку. Всі ці бази відпочинку можуть функціонувати з дотриманням правил, які встановлює Міністерство охорони здоров’я. Вони всі вже є розроблені, всі вже є на сайті Міністерства охорони здоров’я. Всі можуть з ними ознайомитись», — сказав Максим Степанов.
Він зазначив, що відкриття конкретної бази відпочинку буде відбуватись при досягненні відповідних показників у регіоні.
«Якщо є можливість переходу на наступний етап, тобто, етап, в якому передбачено відкриття баз відпочинку, то в такому випадку вони починають працювати», — додав Максим Степанов.
З 10 червня передбачено наступний етап пом’якшення карантину, який включає діяльність баз відпочинку (окрім дитячих таборів).
У МОЗ також повідомили, що питання поновлення обмежень на період карантину для людей віком 60+ у Києві належить до компетенції Київської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Натомість Львівщина й надалі тримає позицію антилідерів серед найбільшої кількості зареєстрованих випадків коронавірусу.
«За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в місті Києві (72), Закарпатській (64), Чернівецькій (59) та Львівській (41) областях», — повідомили в МОЗ.
Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі