Новий голова ЛОДА Козицький провів першу робочу нараду

4
4

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький провів першу робочу нараду з колективом. Очільник Львівщини зустрівся з директорами департаментів та управлінь облдержадміністрації, а також заступниками голови.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.


Під час зустрічі голова ознайомився зі всіма основними напрямами роботи структурних підрозділів, діяльністю установ, впровадженими та чинними програмами на Львівщині.


Окрім того, обговорили організаційні питання та напрацювали подальший план роботи.


Зазначимо, у Львівській обласній державній адміністрації діє 21 структурний підрозділ. Зокрема, департамент фінансів, агропромислового розвитку, економічної політики, соціального захисту населення, міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, внутрішньої та інформаційної політики, охорони здоров’я, екології та природних ресурсів, архітектури та розвитку містобудування, освіти і науки, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, управління господарсько-технічного забезпечення, департамент з питань цивільного захисту, управління туризму та курортів, департамент з питань культури, національностей та релігій, управління фізичної культури та спорту, департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, управління капітального будівництва, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження, служба у справах дітей та державний архів Львівської області.


Нагадаємо, учора на Львівщині президент України Володимир Зеленський офіційно представив нового очільника Львівської області Максима Козицького.


Читайте також: Максим Козицький очолив ЛОДА: що про нього відомо — біографія, статки.