Новини від Юрчика Плішки. В дитини втретє стався рецидив.

XHA902ccZHE
XHA902ccZHE

До збору коштів на лікування 4-х річного Юрчика Плішки, якому медики поставили жахливий діагноз: гострий лімфобластний лейкоз (ранній ізольований кістково-мозковий рецидив),  у минулому році долучилося чимало Львів'ян. У серпні 2016 хлопчик, разом із батьками, вирушив на лікування у італійську клініку, м.Трієст. 


Юрчику було проведено ряд хіміотерапій, а згодом  трансплантацію кісткового мозку. Здавалося, що все йде за планом і зовсім скоро малюк покине лікарняну палату, проте хвороба повернулася втретє.


"Є новини, але не такі, як ми очікували і на які так сподівалися. Огляд після пересадки, аналізи, контроль, добре самопочуття - нічого не віщувало сумнівів, що все йде на покращення, але в нашої малечі стався РЕЦИДИВ. Пункція показала чимало ракових клітин (40%)",- повідомляє у соціальних мережах волонтер.


Італійські медики дають надію на одужаннята та наполягають на проведенні повторної трансплантації. Цього разу донора кісткового мозку стане мама Юрчика


«Відсотки на успіх менші, але це чи не єдиний варіант, який пропонують медики. Звичайно, це не буде скоро, потрібно знову проходити хіміотерапію та серйозну підготовку, часу втрачати не можна. Все мало б відбутися до травня (попередньо так планується). Ми просимо зрозуміти ситуацію, надалі писати новин не будемо. Мама весь час перебуватиме у лікарні з Юрою. Підготовка до трансплантації стосується обох», йдеться у повідомленні.


Небайдужих просять молитися за здоров'я та швидке одужання дитини.


Збір коштів не проводиться.