Ножова атака на патрульного у Львові (фото)
Сьогодні, 6 липня, вночі, під час патрулювання вулиці Стрийської у Львові, екіпаж поліції 3 батальйону виявив дорожньо-транспортну пригоду, що трапилася між автомобілями Audi Q7 та Peugeot Partner. Те, що сталося далі, зафіксували й повідомили у відділі комунікації НПУ Львівщини.
Під час спілкування з водієм Peugeot, патрульні зауважили в нього ознаки сильного алкогольного сп’яніння та запропонували пройти перевірку на алкотест. Результат показів приладу Drager - 2.22 проміле. Коли ж інспектори розпочали оформляти адміністративні матеріали, з автомобіля Peugeot раптово вискочив пасажир, який тримав у руці щось металеве.
Оскільки на вулиці було темно, поліцейські не одразу побачили, що це ніж. Щойно чоловік ступив крок на зустріч, офіцер патрульної поліції вибив з руки предмет, використавши больовий прийом самозахисту, й застосував кайданки. Нападника затримали та викликали на місце слідчих. Ніж вилучили. Мотиви свого вчинку особа не пояснила. Тож правопорушника доставили до відділу поліції для встановлення всіх обставин.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі