Обережно ліфти! У Львові в рази зросла кількість застрягань у ліфтах
У мерії закликають зважати на графіки відключення електроенергії
Із введенням погодинних графіків відключень електроенергії у Львові зросла кількість застрягань мешканців у ліфтах.
За інформацією ЛКП «Львівсвітло», за останній тиждень на підприємство надійшло 259 звернень про застрягання.
«Мерія наполегливо закликає мешканців зважати на графіки відключення електропостачання і не користуватися ліфтом перед можливим відключенням світла і в час «повітряної тривоги», та не дозволяти дітям самостійно користуватися ліфтами в цей час», наголошується у повідомленні ЛМР.
У мерії наголошують, що у разі відключення світла ліфт може зупинитися між поверхами, а відсутність вентиляції або освітлення може викликати паніку. А під час «повітряної тривоги» є ризик застрягнути через вибухову хвилю чи пошкодження мереж.
«Наполегливо просимо мешканців не користуватися ліфтами під час «повітряної тривоги» та відключення електропостачання, а також не дозволяти робити це дітям, адже за таких умов, щоб вивільнити особу, яка застрягла у ліфті, необхідно більше години часу. Дбайте про свою безпеку і безпеку своїх дітей», – закликають ЛМР.
Якщо ж ви застрягли: зберігайте спокій, натисніть кнопку виклику аварійної служби та чекайте допомоги.
Корисні контакти у разі застрягання у ліфті:
Гаряча лінія міста – 1580, +38 (032) 297 59 11;
ЛКП «Львівсвітло» – +38 (067) 310 98 20, +38 (032) 297 51 11, +38 (032) 297 50 97.
ТзОВ «Ліфт-Еко» – +38 (032) 244 67 67, +38 (032) 222 30 77, +38 (093) 373 70 94, +38 (050) 379 35 33.
ПП «Майстер-Рос» – +38 (032) 247 22 12, +38 (068) 500 12 24.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі