Обман з елітними турами: 30 українців втратили VIP-відпочинок на 4,5 млн гривень

2-z19-a65ca594-0b5f-41eb-8f57-709863ebd4d6
2-z19-a65ca594-0b5f-41eb-8f57-709863ebd4d6

Більш ніж на чотири мільйони гривень обдурила людей туристична фірма «Лакі-Тур» у столиці, стверджують потерпілі клієнти. Раніше повідомлялося про і другий «елітний» обман — на 1,3 млн гривень. Компанія в Києві продавала елітні тури ціною від 100 тис гривень. Люди платили за відпочинок, але у відпустку так і не полетіли. І ось уже півроку як не можуть повернути свої гроші.

Про це повідомляють «Надзвичайні новини».

Постраждалі клієнти турфірми заходять у тісний судовий зал. Тут обирають запобіжний захід людині, який, за словами клієнтів, обдурила їх на кілька мільйонів гривень. Ігор Весков назвався директором турфірми і продавав тури ціною від 100 тис гривень.

«Друг нашої сім’ї порекомендував нам цю людину, яка нас обдурила. Сума була трохи більше шести тисяч доларів. І він запропонував ціну буквально на 200 доларів нижче», — каже одна з потерпілих Вікторія Мельник.

Фірма Ігора Вескова продавала свої тури через інтернет. Клієнти були з різних міст, але проблеми у всіх — схожі. За кілька днів до подорожі клієнти приїжджали в офіс забрати документи. Але двері були закриті, а власник не відповідав на дзвінки.

Кореспондентам розповіли, що всього турфірма ошукала 30 осіб впродовж місяця, на загальну суму — 4,5 млн грн.

Адвокат Ігоря Вескова виступив у суді проти цілодобового арешту свого підзахисного.

«У нього є сім’я, йому потрібно забезпечувати свою сім’ю, для цього потрібно працювати», — каже адвокат підозрюваного Андрій Лакуша.

Судячи з сайту в інтернеті, турагенство працює до цих пір, на інтернет-сторінці розписані години роботи і контактні номери. Але знаходиться турфірма вже за іншою адресою.

Один з потерпілих говорить про 600 тисяч гривень збитку. У суді його представляв адвокат. Імені клієнта захисник не називає.

«Сума збитків, яка була заподіяна моєму потерпілому обвинуваченим Весковим, це близько 600 тис гривень», — каже представник потерпілого Юрій Бурим.

За словами адвоката, його клієнт замовив такий дорогий тур на новорічні свята.