Обмін тілами загиблих між Україною і РФ запланований на наступний тиждень, — Буданов

Україна стикається з інформаційним тиском і спробами одноосібно диктувати параметри обмінного процесу з боку РФ

Початок обміну тілами загиблих військових між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ) Кирило Буданов.

“Ми ретельно дотримуємося домовленостей, досягнутих у Стамбулі. Кого, коли і як міняти — не повинно бути чиїмось одноосібним рішенням. Ретельна підготовка триває. Тиск і маніпуляції тут неприпустимі. Особливо цинічно лунають спроби деяких російських пропагандистів спекулювати на людському горі, до якого вони самі ж і причетні”, — зазначив Буданов.

Він поінформував про те, що Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими наполегливо працює над організацією обміну, який базується на досягнутих домовленостях.

“Всі наші захисники та захисниці, а також цивільні повинні повернутися додому”, — наголосив начальник ГУР.

Він також зазначив, що початок репатріаційних заходів за результатами переговорів у Стамбулі заплановано на наступний тиждень.

Читайте також: Фіцо пригрозив заблокувати санкції проти Росії, якщо вони «зашкодять» інтересам Словаччини

“Все йде за планом, попри брудну інформаційну гру ворога”, — заявив Кирило Буданов.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині