Обстріл на Харківщині: є жертви серед цивільних людей (ФОТО)

Виникли пожежі

У Чугуївському районі, що на Харківщині, рятувальники ліквідували чотири пожежі спричинені ворожими обстрілами. Про це, 16 травня, повідомили у пресслужбі ДСНС Харківської області.

Так, об 11:30 год, внаслідок ворожих обстрілів, відбулися чотири пожежі у смт Печеніги, Чугуївського району.

«Горіли 2 господарчі споруди та літня кухня на території різних домоволодінь, а також чагарники на площі 400 кв. м. Для ліквідації загорянь було залучено 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 15 фахівців особового складу ДСНС. Усі пожежі вдалось повністю приборкати о 13:20 год», — йдеться у дописі.

Внаслідок обстрілу, одна людина загинула, ще одна — отримала поранення.

«За попередніми даними, від осколкових порань загинув 62-річний чоловік, та ще один 27-річний чоловік отримав поранення», — додали у ДСНС.

Фото: ДСНС

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря