Обстрілами українських міст крилатими ракетами керує зрадник родом із Вінничини

Раніше Бреєв служив у ЗСУ, але зрадив присязі у 2014 році

Фото: ГУР МОУ

Обстрілами мирних українських міст та сіл крилатими ракетами «Калібр» керує зрадник родом із Вінницької області Григорій Брєєв. Він командує фрегатом «Адмірал Макаров» Чорноморського флоту РФ, з якого під безпосереднім керівництвом зрадника запускаються ракети, що вбивають мирних українців, зокрема дітей, повідомляє «Оbozrevatel».

Раніше Бреєв служив у Збройних силах України, але зрадив присязі у 2014 році, коли Росія підло окупувала українські Крим та Севастополь. Дані про зрадника опублікували на сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Бреєв Григорій Олександрович, командир фрегата Адмірал Макаров» (на посаді з 2016 року), капітан 1 рангу. Під безпосереднім керівництвом Г. Бреєва з борту корабля здійснюються пуски крилатих ракет «Калібр» по цивільних об’єктах на території України, що призводить до загибелі мирного населення, зокрема дітей", — повідомили українські розвідники.

Зрадник народився 31 січня 1979 року у смт Кірнасівка Тульчинського району Вінницької області. Зареєстрований за адресою: Вінницька область, Черенівський (Могилів-Подільський) район, с. Бабчинці, вул. Зірка, 6.

На військову службу Бреєв — випускник Севастопольського ВМІ імені Нахімова — був призваний ще 1996 року. Служив у лавах ЗСУ спочатку на посаді офіцера Південної військово-морської бази (в/ч А2506, смт Новоозерне (Донузлав), 2006 рік). Після — командував корветами «Луцьк» та «Тернопіль».

Незадовго до окупації Криму Росією Бреєв обіймав посаду командира Севастопольської військово-морської бази (в/ч А4408) у званні капітана 2 рангу.

Коли Росія розпочала захоплення Криму з наступним «приєднанням» українського півострова, Бреєв став одним із багатьох зрадників, які перейшли на службу до окупантів.

Остання відома адреса проживання зрадника у Криму — Євпаторія, вул. 5-й Авіамістечко 30, корп. У, кв. 4.

Одружений з уродженкою Севастополя Бреєвою (Шумей) Мариною Олександрівною, зареєстрованою в Севастополі за адресою вул. Косарєва, будинок 8, кв. 22. За цією ж адресою мешкають її батьки.

Українські розвідники також виклали паспортні дані зрадника, а також індивідуальні податкові номери його самого, його дружини та батьків.

Скриншот: ГУР

Читайте також