Очікують близько 332 тисячі учасників: завтра стартує реєстрація на ЗНО

Що потрібно знати майбутнім абітурієнтам? Уже завтра, 5 лютого, розпочнеться реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Триватиме вона до 25 березня.  В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали основні вимоги до учасників ЗНО–2019. Про це йдеться на сайті видання «Західний аргумент».


Цьогоріч в  Україні очікують близько 332 тисяч учасників тестування: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники минулих років.

Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох предметів. Загалом, ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

Для участі в тестуванні слід на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створити та оформити, а опісля — роздрукувати реєстраційну картку. Тим, хто складає державну підсумкову атестацію у формі незалежного оцінювання, слід вказати це під час реєстрації, поставивши галочку навпроти потрібних предметів.

З вибраних дисциплін, після проходження ЗНО, абітурієнт отримає результат за шкалою 100/200 балів, а також за шкалою 1–12 балів, яка буде зарахована як оцінка за ДПА.


Випускникам шкіл та закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет на вибір випускника) буде зараховано як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Для випускників минулих років не визначено обов’язкових предметів для проходження ЗНО.

Також цього року, під час вступу до вузів, будуть дійсними сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017 (окрім результатів ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов) і 2018 років.



Для реєстрації потрібно мати такі документи: копія паспорта чи ID-картки, два фото розміром 3 на 4 сантиметри, реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернутися по допомогу до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де навчається майбутній абітурієнт.

Якщо випускник завершує навчання за кордоном, то подає про це довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену. До речі, на усіх копіях документів слід написати «Згідно з оригіналом», але без лапок.  Якщо учасникові тестування потрібні особливі умови для проходження ЗНО, то має  бути медичний висновок, який це підтверджує. Якщо є розбіжність у персональних даних, до прикладу, відбулась зміна прізвища, це також слід підтвердити відповідним документом.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. Автівки виставляли на продаж: БЕБ на Львівщині викрило БФ, який завіз 130 автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги (ФОТО)
  4. У страшній ДТП загинув воїн зі Львівщини
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)

Найчитаніше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. На Львівщині водій маршрутки може сісти за грати на 10 років (ФОТО)
  4. Українських туристів, які збираються до Єгипту, попереджають про ризики для життя
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)