Очільниця Умані заявила, що скандальний нардеп «натякав» на домовленості з рф

«Київ за три дні впаде і нам треба буде домовлятися»

Мер Умані, що у Черкаській області, Ірина Плетньова заявила, що народний обранець Антон Яценко напочатку повномасштабного російського вторгнення «натякав» про потенційні домовленості з окупантами, у разі їхнього успішного наступу. Про це стало відомо з інтерв’ю Плетньової кореспондентці “18000”.

Така пропозиція від Яценка прозвучала 25 лютого 2022 року під час телефонної розмови. Вранці цього дня уманські депутати проголосували за спрямування 500 тис. гривень на програму супротиву для фінансування сил територіальної оборони.

“Після цього я виставила стрім. Надвечір мені зателефонував Антон Володимирович зі словами, що це дурня, цього не потрібно робити, що ми підтримуємо нашу армію, Київ може впасти за три дні, і незрозуміло, як життя складеться, можливо, доведеться домовлятися з новою владою”, – сказала Плетньова.

Тоді, додала вона, між нею та нардепом виник конфлікт, після чого Плетньова припинила розмову.

Яценко нібито звернувся до правоохоронців щодо неправомірності проведення сесії в той день.

Мер Умані процитувала слова, які нібито були сказані Яценком під час тієї телефонної розмови: “Не нужно это делать, мы не знаем, что будет. Киев через три дня падёт, и нам надо будет договариваться”.

Раніше, український нардеп попіарився на військових

У пресслужбі Яценка наголосили, що нардеп від початку війни займає патріотичну позицію і неодноразово висловлював її у соцмережах та ЗМІ.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт