Очільник ГУР розповів, скільки ще масованих атак рф може завдати по Україні
За даними розвідки, на одну ракетну атаку Росії потрібно працювати 1,5-2 місяці
Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що у росії є запаси ракет на ще два масованих удари по території України.
Про це він повідомив у інтерв’ю в ефірі національного телемарафону.
«У росії лишилося ракет на два масованих удари по Україні – вони зменшують кількість, щоб тримати імітацію інтенсивності цих ракетних атак», - зазначив він.
За даними розвідки, на одну ракетну атаку росії потрібно працювати 1,5-2 місяці.
Очільник розвідки України також наголосив, що до березня у рф буде критична ситуація з озброєнням, а Білорусь не здатна забезпечити росію озброєнням.
Нагадаємо, що росія вперше застосувала для ударів по Україні ракетоносії з Каспійського моря.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі