Очільник Мін'юсту знайшов покарання для водіїв-порушників: пропонуватиме їх мобілізовувати

На думку Малюськи, влада має мобілізувати правопорушників, які не сидять у в'язниці

Фото: Павло Багмут / Укрінформ

Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що влада має мобілізувати в'язнів та правопорушників, які не сидять у тюрмі, повідомляє «Главком».

 «У нас одиниці людей, які не порушували правил дорожнього руху. Те, що людина порушила правила дорожнього руху, їй не пощастило, виїхала автомобілем, а хтось не виїхав. Її не можна взяти мобілізувати? Це нонсенс, безумовно – таких людей треба мобілізовувати. Це ми говоримо про тих, хто не у в’язниці. Їх багато є. Є ті, хто у в’язниці, і так само реальної небезпеки для суспільства чи армії не становлять», – сказав він.

На думку Малюськи, також можна мобілізувати корупціонерів. Міністр вважає, що ці люди мають не сидіти у в'язниці, а «захищати свою репутацію на фронті».

Відповідаючи на запитання, чи є ці люди безпечними для війська, Малюська сказав, що «армія – це ж не тільки стріляти з артилерії».

«Є купа людей, які нами проаналізовані, які, ми переконані, що вони є безпечними. Але армія – це ж не тільки стріляти з артилерії, там копати треба багато де. Лопату в руки, копаємо. Забезпечуємо, готуємо їжу, носимо, розвантажуємо. У військового є купа роботи, яку можна виконувати і треба без зброї», – резюмував він.

Читайте також: нардеп пояснив, чи допоможе українській армії призов ув'язнених.

Нагадаємо, в Україні наразі проживає теоретично 11,1 млн чоловіків, які підлягають мобілізації, але близько 950 тис. громадян перебувають «у тіні» – про них державі відомо лише податковий номер. Вони офіційно не працевлаштовані, не платять податки та не служать в армії.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також