Одеса: опізнаний Кирило Трофимчук, виявлено ще два тіла

133763
133763

Сьогодні, 8 грудня, під завалами коледжу в Одесі, рятувальники виявили тіла ще двох загиблих. Про це повідомляє «Україна молода», з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій України.

“8 грудня, о 8.30 год., під час розбору завалів виявлено тіла 2 осіб”, — йдеться у повідомленні.

Рятувальники продовжують роботи.“Станом на 9 годину, 8 грудня, продовжуються заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу”, — повідомили у ДСНС.

Всього, внаслідок пожежі, загинуло 10 осіб.

Так, 4 грудня одна жінка померла в лікарні. 5 грудня тіло однієї людини виявлено під час проведення пошукових робіт. 6 грудня під час розбирання завалів виявлено тіла ще 2 загиблих осіб. Ще три тіла виявлено під завалами 7 грудня. Також, 7 грудня у лікарні помер рятувальник, який отримав травми під час ліквідації пожежі.

В Одесі впізнали одного з загиблих, виявлених рятувальниками ДСНС у будівлі на Троїцькій. Це 16-річний студент коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Кирило Трофимчук.
 
Раніше мама — Олена Трофімчук повідомляла, що син набрав її о 10 год. 19 хв. 4 грудня. Він задихався і розповів про пожежу. Через чотири хвилини Кирило набрав маму знову і сказав, що любить її. Ще через п’ять хвилин телефон уже був поза зоною доступу.

Раніше у родині помер старший брат Кирила — Ілля. Його не стало в тому ж віці, в якому загинув Кирило.