Одеський суд змусив сепаратиста прочитати три книжки
Чоловік закликав до співраці з Новоросією
Приморський районний суд м. Одеси судив чоловіка, який підтримував сепаратистів. Про це стало відомо з рішення суду.
Чоловік, 14 лютого 2022 року, авторизувавшись у соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники» як користувач «Владимир Устинов», здійснив публічні заклики та розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України шляхом опублікування у вкладці «Заметки», вільно доступній необмеженому колу користувачів створеної ним сторінки публікацію, що є доступною для загального ознайомлення, з наступним змістом: «Одесса проснись! Одесса вставай! Давайте свергнем гидру Киевской нацистской власти наркоманов! Одесса — это Новороссия! Давайте все вместе поблагодарим наших солдат, которые отдают свои жизни во благо нашего освобождения! Русский солдат — Одесса ждёт и молиться за тебя!!!» та графічним зображенням карти України з територіями України, а саме Одеської, Миколаївської, Херсонської, Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської областей та Автономної Республіки Крим, які зображені у складі так званої «Новоросії».
У суді були надані наявні відомості про багаторазові перегляди, коментарі, що свідчить про ознайомлення із даними відомостями інших осіб.
Чоловік, який працює в Одеському зоопарку, визнав себе винним у повному обсязі.
Суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 109 КК України, та призначити йому покарання за:
- ч. 1 ст. 110 КК України, у виді позбавлення волі терміном на 3 (три) роки без конфіскації майна;
- ч. 2 ст. 109 КК України у виді у виді позбавлення волі терміном на 3 (три) роки без конфіскації майна.
На підставі ст. 70 КК України, шляхом часткового складання призначених покарань остаточно визначити покарання у виді позбавлення волі терміном на 5 (п’ять) років без конфіскації майна.
На підставі ст. 75 КК України чоловіка, звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, терміном на 3 (три) роки.
Також, суд зобов’язав чоловіка дотримуватися встановлених вимог щодо проведення дозвілля а саме: прочитати романи Івана Багряного «Тигролови», Василя Барки «Жовтий князь» та Уласа Самчука «Марія».
Раніше, суд зобов’язав автозлодіїв прочитати Марка Твена, Джека Лондона та Тараса Шевченка.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Українець одружився із 80-річною тещею, щоб виїхати за кордон
- Судитимуть офіцерку ЗСУ, яка замість служби знімалася в шоу “МастерШеф”
- У міській раді Львова назвали причини пожежі на стоянці де згорів автобус (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини Назарій Далецький відвідав "свою" могилу після майже 4 років полону
- На Львівщині водій насмерть збив двох пішоходів
- У Львові під виглядом реконструкції будівлі самовільно надбудували п’ятий поверх
- На Львівщині на трасі Київ–Чоп сталася масштабна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
Коментарі