Один із комбатів 3-ї ОШБр дав дозвіл розстрілювати на місці тих, хто підпалює у тилу автівки військових (ВІДЕО)
Це колорадський жук, якого треба труїти - заявив Романов
Командир протитанкового батальйону 3-ї ОШБр заявив, що дав дозвіл на розстріл тих, хто підпалює в тилу автівки військових.
Про це командир протитанкового батальйону 3-ї окремої штурмової бригади Олег Романов заявив у соцмережах, інформує «Антикор».
Читайте також: у Києві спалили «медевак» 3-ї штурмової бригади.
«Я даю усний дозвіл своїм бійцям розстрілювати тих тварин на місці, такі зрадники мають бути усунені на місці, спираючись на воєнний час. Аби не користувалися жодними нашими правоохоронними органами. Такі речі мають бути показовими. Це колорадський жук, якого треба труїти», – сказав він.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі