Одіозний аграрій Поворознюк відреагував на зйомки серіалу «Інгулець», де він виступає прототипом одного з героїв

Заявив, що «роздав би ті гроші військовим»

Скриншот відео/джерело: Главком

Олександр Поворознюк, президент «Інгульця», відреагував на новину про зйомки серіалу з робочою назвою «СМТ Інгулець» за 33 мільйони гривень. Там він виступає як прототип одного з головних героїв, повідомляє «24 Канал».

Сюжет «Інгульця» схожий на російський серіал «Жуки» і розповідатиме про двох айтішників – Максима та Данила, які ухиляються від армії та працюють на фермі. За 33 мільйони мають зняти 24 серії. Прем'єра серіалу запланована на грудень 2023 року.

Поворознюк відреагував на зйомки серіалу «Інгулець»

«Хочу прокоментувати інформацію, яка заполонила всі простори інтернету. Люди платять мільйони за рекламу, за піар, а тут мене хтось хоче розпіарити на рівному місці. (...) Знову я отримую безкоштовну рекламу, знову інтернет тріщить про Поворознюка, а я не можу зрозуміти, що відбувається», – сказав Поворознюк.

Якби мені заплатили 33 мільйони, щоб я знімав якийсь фільм, то я ці гроші на другий день роздав би всім військовим, і впевнений, що війна закінчилася б раніше,
– наголосив він.

Поворознюк сказав, що зробив би це у будь-якому разі. «Навіть якби мене за це посадили до в'язниці. Але я про це не тільки не знаю, а навіть не знаю, звідки вітер дме», – підсумував Поворознюк.

Що відомо про серіал «Інгулець»

Державне підприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» кілька місяців тому оголосила про мистецький конкурс, на який було подано 123 заявки, переможцями стали 53 з них. Серед них і компанія «Прототип Продакшн», керівником якої є Юрій Горбунов.

Читайте також: скандальний Юрій Горбунов має орден за значні заслуги у зміцненні української державності.

Студія планує зняти 24-серійний серіал «СМТ Інгулець» за 33 мільйони гривень.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий