Одна з країн закриває своє посольство в Україні: причина
Громадяни можуть звертатися до посольств сусідніх країн
Посольство Республіки Сербія в Україні тимчасово припинило роботу на території держави в Києві. Співробітники дипломатично-консульського представництва до моменту створення умов для повернення продовжують здійснювати свою роботу з Белграда.
Про це йдеться на сайті посольства.
Представники країни пояснюють це безпековими міркуваннями.
У посольстві також надали інформацію і контакти щодо звернень і допомоги. Так, всім громадянам Сербії, які ще перебувають в Україні, допомога і в наступному періоді буде доступною цілодобово.
«Вони можуть звернутися за номерами телефонів:(+381-11) 3068-888 i (+381-11) 3068-884 або на електронну пошту consul@mfa.rs», — йдеться у повідомленні.
Також громадяни країни можуть звернутися до посольств Республіки Сербія в країнах, які межують з Україною.
Нагадуємо, що Міністерство закордонних справ Республіки Сербія ще 13 лютого рекомендувало громадянам Республіки Сербія, які перебувають в Україні, розглянути можливість тимчасово залишити територію цієї країни, а тим громадянам, які планували подорож до України, відкласти поїздку.
Додамо, що посольство Єгипту в Києві закликало всіх своїх громадян покинути Україну «якнайшвидше».
Раніше повідомлялося, що МЗС Китаю закликало своїх громадян терміново покинути Україну через небезпеку
Додамо, що Латвія та Румунія також закликали своїх громадян негайно покинути російську федерацію.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі