Однорічний хлопчик з'їв отруту для мишей: Тернопільський суд розглянув справу щодо матері

Дитина потрапила в лікарню

У Тернопільській області судили матір, бо її 1-річний син їв отруту для мишей.  Про це йдеться у вироку Бучацького райсуду, пишуть Тернопільські події. 

За даними суду, 30 грудня 2023 року о 20 год 57 хв мати залишила малолітню дитину, 2022 року народження, без нагляду, внаслідок чого вона ухилялась від виконання своїх батьківських обов`язків.

Хлопчик скуштував зернину отрути для мишей, тому дитину було доставлено в Бучацьку ЦКРЛ.

Мати на суді пояснила, що вона переїхала в місто Бучач на проживання із Херсонської області і винаймає тут житло, де проживає разом із однорічним сином, а також батьком сина. 30 грудня 2023 року її син грався, а вона готувала їсти, коли побачила, що у дитини є сторонній предмет, який він потягнув до рота. Вона витягнула вказаний предмет та звернулася із дитиною у лікарню, де дитині надали необхідну медичну допомогу і відпустили додому, пояснивши, що життю та здоров`ю дитини нічого не загрожує. Звідки у будинку, який винаймає взялася отрута для мишей пояснити не може, однак після цього випадку сина самого без нагляду не залишає. У вчиненому щиро розкаюється.

Читайте також: На Львівщині попереджають про можливі підтоплення (ВІДЕО)

Суд обмежився усним попередженням. 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена