Один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, двоє отримали поранення
Впродовж поточної доби, у період з 00:00 год. до 18:00 год., противник вісім разів обстріляв позиції наших військ,у тому числі один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про це повідомляє прес-центр ООС.
«У смузі дій оперативно-тактичного угруповання »Схід" злочинці двічі обстріляли з автоматичних гранатометів та стрілецької зброї позиції наших захисників поблизу міста АВДІЇВКА, а також зафіксовано роботу ворожого снайпера; поблизу селища ВОДЯНЕ — з автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї та з гранатометів та великокаліберних кулеметів поблизу населеного пункту ПАВЛОПІЛЬ", — йдеться у зведенні.
У смузі дій оперативно-тактичного угруповання «Північ» найманці двічі обстріляли позиції українських військових з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, поблизу населеного пункту КРИМСЬКЕ, та з гранатометів, поблизу населеного пункту ЗАЙЦЕВЕ.
Також позиції наших військ були обстріляні в районі ХУТОРА ВІЛЬНИЙ, з мінометів калібру 120 мм та стрілецької зброї.
Внаслідок підступних обстрілів російсько-окупаційних військ, один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув та двоє отримали поранення.
Підрозділи, що обороняються, у відповідь подавляли ворожий вогонь застосуванням чергових вогневих засобів. Втрати противника уточнюються.
Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових.
Разом переможемо! Слава Україні!
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі