Один водій загинув на місці, троє потерпілих - в лікарні: наслідки масштабної ДТП на Франківщині (фото)
Як уже писала раніше «Варта 1», аварія сталася у м. Тисмениця, на Івано-Франківщині, сьогодні, 19 листопада, в обідню пору. ДТП з участю двох легкових автомобілів та рейсового автобуса. За даними прес-служби НПУ у Франківській області, у машині і в автобусі перебували пасажири. 27-річний річний водій автомобіля «Daewoo Lanos», на заокругленій дорозі, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з рейсовим автобусом, сполученням «Івано-Франківськ–Кутище». При зіткненні добряче зачепило, також, автомобіль «Volkswagen Passat».
Внаслідок ДТП, водій автомобіля «Daewoo Lanos», мешканець Тисмниці, загинув на місці. Водія та пасажира рейсового автобуса, а також, пасажира автомобіля «Daewoo Lanos» забрали до лікарні.
За фактом аварії відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження), яке карається позбавленням волі від трьох до восьми років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років або без такого.
Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху та обирати безпечну швидкість.
[gallery type=«thumbnails» link=«file» ids=«90429,90430,90431,90432,90433»]
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі