Одинадцять рятувальників гасили пожежу в Стрию
Загорання господарської будівлі сталось вчора ввечері, 31 липня у місті Стрий. Менше, ніж за годину, працівники місцевого пожежного відділення локалізували вогнище і вже через деякий час загасити пожежу.
Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Львівській області.
« О 21:15 у Службу Порятунку надійшов виклик. На вулиці Болехівській, що у Стрию сталась пожежа. Загорання відбулось у двоповерховому господарському приміщенні. На місці працювало 11 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки. Пожежу команда ліквідувала трохи більше, ніж за годину. Внаслідок пожежі знищено 200 квадратних метрів покриття будівлі та пошкоджено 600 кв. м. На щастя, внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Зараз відповідними експертами встановлюються деталі події, проводиться розслідування», - йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі