Одинадцятикласнику, який скоїв подвійне вбивство дівчинки та батька, дали довічне (фото)

d50985e77e389f6379cbb2f6e613e4d1
d50985e77e389f6379cbb2f6e613e4d1

У Дніпрі оголосили вирок школяру, обвинуваченому в подвійному вбивстві. Валентин Земцов отримав довічний термін ув’язнення, передає кореспондент «ТСН».  

Суд визнав, що засуджений діяв навмисно і розумів, що вчиняє, хоч перебував у стані алкогольного сп’яніння.

П’яний одинадцятикласник, у березні минулого року, вдерся до хати сусідів в Павлограді. Вбив чоловіка і чотирирічну дитину. Вагітна жінка, що дістала кілька ударів ножем, дивом врятувалася. Уже після трагедії вона народила хлопчика.

Жертвами хлопця тоді стали сусіди — 30-річний батько та 4-річна дитина. Від отриманих ножових поранень, вони загинули. Окрім того, мати — 35-річна вагітна жінка отримала численні ножові поранення та була доправлена до лікарні.

На суді постраждалої не було.

Рік тому жінка, яка втратила рідних, перестала вимагати для засудженого довічного терміну.18-річного школяра, усього в крові, поліція затримала за кілька годин після злочину. Син підприємця та пасинок павлоградської судді провину визнав, але за півтора роки так і не пояснив причини такої жорстокості. Колишня суддя павлоградського суду також була присутньою на засіданні — вони з засудженим не виявили жодних емоцій під час зачитування вироку та не сказали ані слова.

Задля уникнення впливу на правосуддя, Валентина Земцова судили не у рідному місті.