Оголошено переможців голосування в «Дії» за журі Нацвідбору на «Євробачення–2023» (ФОТО)
Патріотичні виконавці
Названо трійку переможців голосування в Дія за журі Нацвідбору на Євробачення-2023. Привітав переможців Олександр Ткаченко Міністр культури та інформаційної політики України.
Так, за результатами голосувань, найбільше голосів отримали:
Тарас Тополя — лідер гурту «Антитіла», доброволець 130 батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ. Волонтер, співзасновник благодійного фонду «АНТИТІЛА»;
Джамала — співачка та авторка пісень. Володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» від Атлантичної ради США 2022 року та переможниця Пісенного конкурсу Євробачення-2016;
Юлія Саніна — фронтвумен рок-гурту «The HARDKISS». Авторка пісень, композиторка. Була у журі та наставницею талант-шоу «X-Фактор», учасницею телешоу «Танці з зірками».
Зазначено, що голосування за склад журі Нацвідбору конкурсу проходило вперше в історії проведення Національного відбору на Євробачення. Загалом в опитуванні взяли участь понад 500 тисяч користувачів.
«Тепер трьом переможцям голосування буде запропоновано підписати угоду члена журі фіналу Нацвідбору, після того вони офіційно стануть членами журі Нацвідбору на Євробачення–2023», — додав міністр.
Раніше повідомлялося, де відбудеться «Євробачення–2023».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі