Окупаційна влада в Криму розпочала евакуацію населення

Командування і адміністрація дуже активно продають нерухомість і вивозять свої сім'ї з півострова

ФОТО: ілюстративне

Російська окупаційна влада розпочала евакуацію з тимчасово захопленого Криму.
Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив в ефірі телеканалу «Freeдом».

За його словами, російське командування на півострові та окупаційна адміністрація дуже активно продають нерухомість і вивозять свої сім'ї з Криму.

«Але іншим, рядовому складу, кажуть: не переймайтеся, усе спокійно, усе під контролем... Пов'язані з росіянами сім'ї вивозять, і дуже активно. І це привід задуматися всім іншим, хто пов'язав свою долю зі злочинним путінським рашистським режимом. Крим краще покидати, доки така можливість є», – сказав Юсов.

За його словами, напередодні місцеві жителі почули на FM-станціях попередження про те, що їм необхідно готуватися до виїзду. Представник ГУР вважає, що попередження стосується тих кримчан, які співпрацювали з окупаційною владою.

Читайте також: росіянка, яка «вапще не хотіла уєзжать з Криму», показала своє життя в тундрі (ВІДЕО).

«Для того, щоб там був мир і порядок, півострів необхідно деокупувати і повернути туди законну українську владу. Власне, повернути Крим у рідну українську гавань, що обов'язково й відбудеться найближчим часом. Тому всім тим, хто працює на росію, справді найближчим часом краще покинути територію українського Криму», – додав Юсов.

 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк