Окупанти майже впритул наблизилася до Покровська: яка відстань до околиць міста

Наразі у з місті залишається понад 59 тис. жителів

Окупанти наблизилися майже впритул до Покровська, Донецької області - армія рф перебуває за 11 кілометрів до околиць міста. Жителів міста і громади закликають евакуюватися через наближення російських військ. Про це повідомив під час телемарафону керівник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

Зазначається, що наразі у з місті залишається понад 59 тис. жителів, а до повномасштабного вторгнення там мешкало 86 тис. людей. 

«До околиць міста - десь до 11 кілометрів. Місто готується, як і вся решта Донецької області. У нас у Донецькій області за кожним містом закріплений підрозділ, бойова бригада. Розроблені плани оборони міста», - наголосив чиновник.

Раніше Генштаб ЗСУ назвав, на якому напрямку зараз найважча ситуація

З його слів, у Покровську триває будівництво фортифікаційних споруд. Добряк називає це «непереривним процесом». Керівник МВА вважає, що окупанти могли націлитися на Покровськ з метою покращення логістики.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря