Окупанти можуть сформувати «добровольчі батальйони» замість мобілізації — ISW
Сформовані батальйони зараз виїжджають на полігони
В Інституті вивчення війни аналітики припускають, що у Кремлі наказали російським регіонам формувати «добровольчі батальйони».
Про це йдеться у свіжому звіті ISW.
Ймовірно, в РФ вирішили формувати добровольчі батальйони для участі у російському вторгненні в Україну замість оголошення часткової чи повної мобілізації.
Тим часом російські ЗМІ пишуть про створення або розгортання так званих добровольчих батальйонів у Курській області, Приморському краї, Республіці Башкортостан, Республіці Чувашія, Чечні, Республіці Татарстан, місті Москва, Пермській, Нижегородській та Оренбурзькій областях формувань та добровільних підрозділів у Тюменській області.
Аналітики наголошують, що батальйони можуть сформуватися з 34 тисяч військовослужбовців, якщо кожен регіон РФ створить хоча б одну військову частину чисельністю 400 осіб.
«Цілком можливо, що деякі суб’єкти федерації можуть відкласти або не взяти участь у створенні батальйонів, при цьому офіційні особи у Волгограді, як повідомляється, мовчать щодо формування нових підрозділів. Сформовані батальйони зараз виїжджають на полігони і, ймовірно, завершать місячну підготовку до кінця серпня, але вони не будуть боєздатними за такий короткий період», — йдеться у повідомленні.
Додамо, що раніше Інститут вивчення війни повідомляв, що росіяни взяли паузу у боях.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
- У Львові шахед атакував СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- Росіяни продовжують бити по будівлях ТЦК: сьогодні атакували у Сумах (ФОТО)
Коментарі