Окупанти перекрили рух Кримським мостом, триває евакуація з вокзалу

Причину призупинення руху не називають

В окупованому Криму перекрили рух Кримським мостом, ЗМІ повідомляють про евакуацію з залізничної станції.

Усі, хто перебуває на мосту і в зоні огляду, «зберігають спокій і дотримуються вказівок співробітників транспортної безпеки».

Окрім цього, повідомляють про евакуацію на залізничній станції «Керч-Південна». За повідомленнями анонімних Telegram-каналів, надійшов дзвінок про загрозу мінування.

Читайте також: У компанії пов'язаної з Новинським забрали стратегічне родовище

Раніше зазначалось, що кримські Telegram-канали повідомляли, що в Сімферополі спрацювала система ППО –  нібито відбиває атаку дронів. Радник російського «глави Криму» Олег Крючков назвав інформацію «українським вкидом».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  2. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  5. Українець у багажнику намагався вивезти живого крокодила до Польщі

Найчитаніше

  1. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  2. На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Василишин
  3. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  4. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
  5. На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх