Окупанти штурмували звільнені території: як зараз ситуація на фронті
Впродовж цієї доби відбулось понад 15 бойових зіткнень
Триває п’ятсот сімдесят четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Росіяни у чергове спробували відновити втрачене положення в районі Андріївки на Донеччині, але успіху не мали. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ 20 вересня.
Генштаб інформує, що впродовж цієї доби відбулось понад 15 бойових зіткнень. Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.
"На Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі західніше Зайцевого Донецької області. Противник намагався відновити втрачене положення в районі північно-східніше Андріївки Донецької області, успіху не мав", - йдеться зокрема у повідомленні.
Протягом доби наші захисники також успішно відбили 10 атак ворога в районі Мар’їнки Донецької області (Мар’їнський напрямок).
На Авдіївському та Куп’янському напрямку ворог здійснював артилерійські та мінометні обстріли, на Лиманському, Шахтарському, Запорізькому, Херсонському – завдавав авіаційних ударів.
При цьому Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога.
На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил Білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.
На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах.
Як зазначає Генштаб, загалом, цієї доби ворог завдав 72 авіаційних удари, здійснив 35 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Читайте також: диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер на аеродромі у Підмосковʼї - ГУР (ФОТО).
Також, Російська Федерація завдала вночі чергового авіаційного удару по Україні ударними БпЛА типу «Shahed-136/131». В результаті бойової роботи протиповітряною обороню було знищено 17 «шахедів» по маршруту слідування у межах Сумської, Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Внаслідок влучань на Полтавщині постраждав нафтопереробний завод, над ліквідацією наслідків працюють відповідні служби.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі