Окупанти викрали персонал та пацієнтів пологового будинку в Маріуполі
Мешканців насильно вивозять на територію Росії
Війська Російської Федерації насильно вивезли медичний персонал і пацієнток одного з пологових будинків Маріуполя.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада у «Telegram».
Зазначається, що загарбники продовжують викрадати мешканців українського Маріуполя.
Понад 70 людей насильно вивезли з пологового будинку № 2 у Лівобережному районі — це медичний персонал та пацієнти.
Наразі вже відомо про понад 20 тисяч маріупольців, яких проти їх волі вивезли на територію РФ. В українців відбирають документи, що засвідчують особу, та відправляють, у так звані, фільтраційні табори. Опісля, громадян України перенаправляють у віддалені міста Росії. Принцип розподілу та причини вивезення людей до кінця залишаються невідомими.
«Те, що сьогодні робить росія — порушує усі можливі міжнародні права людини. Це можна порівняти з діями фашистських військ за часів Другої світової війни. Але ми не залишимо жодного маріупольця, якого проти сили вивезли на територію росії. Ми створюємо базу депортованих жителів міста та розробляємо дієвий механізм повернення земляків. Це велика робота, яку ми реалізуємо під керівництвом голови Донецької військової адміністрації Павла Кириленка. Ми зробимо все для того, щоб повернути людей до дому», — наголосив мер Маріуполя Вадим Бойченко.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі