Окупанти вивезли з Херсона в невідомому напрямку 58 дітей-сиріт: Микола Кулеба звинуватив Денісову у розсекреченні перебування дітей сиріт

Ексдитячий омбудсмен вважає, що саме Денісова стала причиною обшуку церков ФСБ на окупованій території

Фото: інформативне

Колишній уповноважений з прав дитини Микола Кулеба повідомив, що російські військові в Херсоні викрали 58 дітей-сиріт, які переховувалися у підвалі однієї з церков.

Колишній дитячий омбудсмен припустив, що окупанти могли дізнатися про місце перебування дітей з допису уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

Про це ексомбудсмен написав у «Facebook».

«Інформую Вас, пані Людмило, що одразу після публікації Вашого посту всі церкви в цьому місті почали обшукувати ФСБ та окупаційна влада. До моменту публікації Вашого посту про те, що в підвалі церкви знаходяться діти, — вони не знали», — стверджує у повідомленні Кулеба.

«Поки ситуація в Херсоні ще не була такою критичною, місцева влада не дала дозволу на виїзд цього будинку дитини. Але до моменту публікації Вашого посту шанс врятувати дітей та вивезти на території, підконтрольні Україні, був», — зазначив Кулеба.

Нагадаємо, напередодні Денісова повідомила, що у Херсоні 58 вихованців будинку дитини понад місяць ховаються у підвалі місцевої церкви. Серед них були, зокрема діти з інвалідністю, які потребують спеціального догляду та лікування. Омбудсменка закликала організувати евакуацію.