Окупанти впровадили у Херсоні цілодобову комендантську годину і за декілька годин скасували
Мінливі рішення озвучував Стремоусов
Російські окупанти оголосили про впровадження цілодобової комендантської години у Херсоні — 24/7. Та вже за кілька годин скасували її.
Мінливі рішення озвучував так званий “заступник голови” окупаційної “адміністрації” Кирило Стремоусов.
Він заявив, що у місті можливі “теракти, провокації”, тому закликав мешканців перебиратися на лівобережну частину області. Щоправда, як це здійснити під час дії комендантської години не пояснив. Також не вказав, з якого дня і по яку дату вводяться обмеження. Лише зазначив, що це потрібно для того, аби “військові могли робити свою справу та відстояли Херсон”.
Цій заяві передували слова президента країни-терористки володимира путіна, який заявив, що “зараз тих, хто проживає в Херсоні, потрібно прибрати із зони найбільш небезпечних бойових дій”. Мовляв, “цивільне населення не повинно страждати від обстрілів, від наступальних, контрнаступальних та інших заходів”.
Утім пізніше вийшла відредагована нова версія звернення Стремоусова. У ній уже нема ані слова про комендантську годину. Залишився лише заклик залишити місто, щоб “не стати мішенню для нацистів”.
Ще пізніше Стремоусов опублікував нове відео, в якому заявив, що комендантська година таки оголошена, але оголошена вона не для жителів, а для “ДРГ і пособників фашистів”.
Раніше повідомлялося, що у Херсоні з будівлі ОДА зник російський прапор (ФОТО).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі