Окупанти з Сєвєродонецька відвели бурятські підрозділи, які не витримують боїв з ЗСУ — Гайдай
Водночас, Лисичанськ окупанти потужно обстрілюють з великого калібру
Всередині Сєвєродонецька тривають запеклі бої, а Лисичанськ окупанти потужно обстрілюють з великого калібру, який пробиває бетон. Водночас, на території окремих населених пунктів Гірської та Попаснянської громад тривають інтенсивні битви.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
«Тривають запеклі бої у Сєвєродонецьку. Росіяни вже відзвітували, що захопили місто, але чомусь досі там гинуть їхні солдати. І чомусь вони відтягнули звідти свої підрозділи з бурятами. Буряти відступили, бо значно слабші за наших захисників і не витримують боїв із ЗСУ», — зазначив Гайдай.
За словами голови Луганської ОВА, росіяни продовжують потужно обстрілювати Лисичанськ. Вони застосовують великокаліберну зброю — 203 мм, 207 мм і бронебійні снаряди.
Прямих зіткнень у Лисичанську і біля міста немає, а ось у населених пунктах Гірської та Попаснянської громад йдуть битви. Битви розгортаються в районі Тошківки, Золотого та Катеринівки, а також на напрямку Попасна-Комишуваха.
Точаться бої в населених пунктах Гірської (де Тошківка та Катеринівка) та Попаснянської громад.
За словами Гайдая, через спеку рівень води у річці Сіверський Донець впав. Тому зараз українські захисники спостерігають за річкою, яку росіяни можуть спробувати знову форсувати.
Він наголосив, що втрати окупантів значно перевищують українські.
Нагадуємо, що є загроза заходу ворожих ДРГ на Одещину через гирло Дунаю.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- На Львівщині судитимуть підпиємця, який незаконно вивозив лісопродукцію за кордон
- Україна закриє небо системою ППО зі ШІ, - WP
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На Львівщині мобілізований солдат вночі втік з військової частини
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
Коментарі