Окупанти за день понад 70 разів вдарили по Сумській області
Пошкоджено будинок, виникла пожежа
Окупанти сьогодні, 10 вересня, понад 70 разів «били» по громадах Сумської області. У результаті пошкоджено кілька житлових будинків і автомобіль.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький у «Telegram».
У Миколаївській громаді артобстріл був зафіксований вранці, всього було три прильоти. У Краснопільській громаді об 11 ранку ворог здійснив мінометний обстріл — чотири прильоти. Опівдні росіяни били з артилерії, а о 15 годині у результаті обстрілу з мінометів зайнялося поле площею близько двох гектарів.
У Середино-Будській громаді після 14 години почалися обстріли: два прильоти міномета, понад 15 прильотів автоматичного гранатомета і 16 прильотів з САУ. Внаслідок обстрілу, пошкоджено приватний житловий будинок, електромережу та автомобіль.
По Великописарівській громаді обстріл вівся після 14 години. Ворог п’ять разів ударив зі ствольної артилерії. По Есманьській громаді, близько 15:20 год., з боку РФ прилетіло чотири міни.
Раніше повідомлялося, що вчора окупанти завдали удару по лікарні у Великій Писарівці Сумської області. У результаті вибуху постраждали також ліцей, два приватних будинки і дитсадок, що знаходяться поруч.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі