Окупанти захопили Лисичанськ: незважаючи на захоплення Захід сумнівається в наступальних діях росії на Донецьк

Величезні втрати росіян у війні проти України негативно впливають на моральний дух вояк путіна

Фото: інформативне

Незважаючи на захоплення Лисичанська, Луганської області, Захід сумнівається, що росія продовжить наступ на Донецьку область.

За даними західної розвідки, захоплення Лисичанська минулого тижня стало «реальним просуванням» російських військ на Донбасі, але це не означає, що путінська армія має подальший потенціал для наступу.

Про це проінформувало видання «The Independent», з посиланням на західного чиновника, який захотів залишитися анонімом.

За його словами, окупація Лисичанська викликала позитивний вплив на мораль російських військ і стала свідченням їхньої «кращої взаємодії».

Водночас, величезні втрати росіян у війні проти України негативно впливають  на моральний дух вояк путіна.

«Втрати, які росія зазнає з кожним наступом, колосальні, є дуже серйозні питання щодо запасів російського озброєння і бойового духу. Досі вкрай незрозумілим є те, чи вийде РФ на межі Донецької області цього року», — додають у розвідці.

Також західний чиновник висловив думку щодо останніх тактичних успіхів РФ, які, можливо, пов’язані з нещодавнім призначенням генерала Сєргєя Суровікіна командувачем південної групи російських військ в Україні, яка відповідає за утримування окупованих територій Херсонської та Запорізької областей і наступ на Донбасі з півдня.

«Незрозуміло, чи саме його вплив призвів до нещодавніх успіхів у Лисичанську, але, очевидно, мала місце краща взаємодія між групами сил з російського боку, ніж те, що ми спостерігали на перших етапах війни», — додав чиновник.