Окупанти змушують дітей з окупованого міста фотографуватися з портретом путіна
У школах окупанти у перший день навчання провели пропагандистський урок
![](/uploads/media/24/d7/24d73aa85a85bed5585cc01850e772d6_orig.jpg)
Учні мелітопольських шкіл з першого вересня відчули на собі маразм «освіти» окупантів. Про те, як пройшло 1 вересня в окупованому росіянами Мелітополі повідомило місцеве видання «Ріа Мелитополь».
Так, перший день знань у Мелітополі розпочався із вступного уроку, на якому учням розповідали про те, що такої держави, як Україна, взагалі не існує. Натомість є росія.
«Після уроку на перерві дітям запропонували зробити колективне фото на згадку про День знань, але обов’язково з портретом тирана володимира путіна. Багато дітей відмовилися це робити. А наступного дня взагалі не прийшли до школи», — йдеться у виданні.
Мелітопольський міський голова Іван Федоров у прямому ефірі національного ТБ також повідомив, що у захоплених окупантами та колаборантами школах дітям постійно крутять ворожий гімн росії.
«Навчання у таких школах на другому плані. Головне промити мізки — підняти прапори Росії, прокрутити гімн ворожої країни», — каже Іван Федоров.
Додамо, що з Мелітополя виїхало понад 60 % вчителів і сьогодні вони дистанційно ведуть уроки для всіх учнів українських шкіл: «Сьогодні понад 14 000 учнів Мелітополя здобувають освіту в українських школах. Це на 10 % менше, ніж торік. Тому ми даємо можливість здобувати українську середню освіту у наших мелітопольських школах», — наголосив Іван Федоров.
Нагадаємо, під Мелітополем знайшли повішеним «начальника поліції» після смерті іншого колаборанта.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/33/2f/332fe63c179ce1184be8d9430cb4f05a_w960.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/da/74/da74679fced96f3a796c82ef2128a74f_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!