Окупанти змушують дітей з окупованого міста фотографуватися з портретом путіна

У школах окупанти у перший день навчання провели пропагандистський урок

Учні мелітопольських шкіл з першого вересня відчули на собі маразм «освіти» окупантів. Про те, як пройшло 1 вересня в окупованому росіянами Мелітополі повідомило місцеве видання «Ріа Мелитополь».

Так, перший день знань у Мелітополі розпочався із вступного уроку, на якому учням розповідали про те, що такої держави, як Україна, взагалі не існує. Натомість є росія.

«Після уроку на перерві дітям запропонували зробити колективне фото на згадку про День знань, але обов’язково з портретом тирана володимира путіна. Багато дітей відмовилися це робити. А наступного дня взагалі не прийшли до школи», — йдеться у виданні.

Мелітопольський міський голова Іван Федоров у прямому ефірі національного ТБ також повідомив, що у захоплених окупантами та колаборантами школах дітям постійно крутять ворожий гімн росії.

«Навчання у таких школах на другому плані. Головне промити мізки — підняти прапори Росії, прокрутити гімн ворожої країни», — каже Іван Федоров.

Додамо, що з Мелітополя виїхало понад 60 % вчителів і сьогодні вони дистанційно ведуть уроки для всіх учнів українських шкіл: «Сьогодні понад 14 000 учнів Мелітополя здобувають освіту в українських школах. Це на 10 % менше, ніж торік. Тому ми даємо можливість здобувати українську середню освіту у наших мелітопольських школах», — наголосив Іван Федоров.

Нагадаємо, під Мелітополем знайшли повішеним «начальника поліції» після смерті іншого колаборанта.

varta1.com.ua: Новини