Омбудсмен визнала протиправним рішення Садового про обмеження пільгового проїзду транспортом
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова отримала звернення від громадськості щодо обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом у зв’язку із прийняттям відповідного рішення (протокол № 13 від 30 березня 2021 року) Міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради. Про це вона написала на своїй сторінці у «Fаcebook».
Пунктом 1.13 протоколу № 13 Міської комісії від 30 березня 2021 року передбачено призупинити з 31 березня 2021 року надання пільг всім категоріям населення на безоплатний проїзд міським громадським транспортом.
Денісова уточнила, що подібне рішення Міської комісії, яким також порушувались права пільгових категорій на пільговий проїзд, вже приймалося торік (пункт 3.2 протоколу № 10 від 19 березня 2020 року). Тоді мною також було внесено відповідне подання Львівському міському голові Андрію Садовому і рішення Міської комісії було скасоване.
Уповноважена, наголошує, що органи місцевого самоврядування, утворені ними комісії чи уповноважені особи на виконання певних робіт не мають жодних повноважень скасовувати (обмежувати) право пільгових категорій громадян на безплатний проїзд, гарантоване на законодавчому рівні.
«Саме тому я знову внесла подання Львівському міському голові щодо скасування пункту 1.13 протоколу № 13 Міської комісії від 30 березня 2021 року та поновлення прав громадян на пільговий проїзд у громадському транспорті міста Львова. Відновлення зазначених соціальних гарантій громадян перебуває на моєму особистому контролі», — пише Денісова
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі