ООС: один український військовий поранений
Впродовж 23 травня, збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню. Про це повідмоляє пресцентр ООС.
Противник обстріляв українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібрів 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї. Для придушення вогневих засобів противника українські воїни оперативно застосували штатне озброєння та чітко дали зрозуміти окупантам, що їхня злочинна діяльність не залишиться безкарною. Після чого загарбники припинили свою активність.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» ворог тричі обстрілював околиці Кам’янки: зранку із використанням ручних протитанкових гранатометів, а пообіді та з настанням темряви — із артилерійських систем калібру 122 мм, використавши 32 артилерійських снаряди.
Біля Авдіївки та двічі поблизу Гнутового противник задіяв 120 мм міномети.
Неподалік Старогнатівки окупанти відкривали вогонь з гранатометів різних систем та стрілецької зброї, а поруч з Верхньоторецьким застосовували снайперську зброю.
Українські воїни рішуче задіяли чергові вогневі засоби. На свої нахабні дії загарбники отримали гідну відповідь.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» біля Майорська російські окупаційні війська випустили 20 мін 82-го та 120-го калібрів.
Неподалік населених пунктів Сизе та Кримське збройні формування Російської Федерації вели вогонь по наших позиціях з 82 мм мінометів.
Внаслідок ворожих обстрілів, один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.
Утримуючи оборону та зберігаючи контроль над обстановкою, українські військовослужбовці діяли рішуче та жорстко відповіли ворожим підрозділам, змушуючи окупаційні війська припинити свою діяльність.
За даними розвідки, 23 травня, українські воїни знищили чотирьох російських окупантів та щонайменше сімох поранили.
Від початку поточної доби, російські збройні формування активності не проявляли.
За поточну добу, втрат серед українських захисників немає.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі