Опалювальний сезон 2023-2024: Козицький повідомив до чого слід готуватися мешканцям Львівщини

Львівщина вже готова до нового опалювального сезону на 60 відсотків - Козицький

 

Львівщина готова до нового опалювального сезону на 60 відсотків, повідомив сьогодні, 9 серпня, керівник Львівської ОВА Максим Козицький.

«На Львівщині  є 1682 котельні. Станом на сьогодні 1026 з них уже готові до роботи в осінньо-зимовий період. На котельнях комунальної та відомчої власності створили запас вугілля, деревини та палетів», повідомив Козицький.

Він зазначив, що на випадок відключення електроенергії заклади охорони здоров’я і соціального захисту на 100% забезпечили генераторами.

Постійно ведемо перемовини з донорськими організаціями, щоб створити в області максимально великий резерв альтернативних джерел живлення.

Читайте також: Кудрицький про ймовірність масових відключень світла взимку.

Затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2023/24 року. Розробили план реагування у випадку кризових ситуацій, зокрема у разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання. Усі фахівці профільних підрозділів знають, що мають робити.

Повністю підготуватися до нового опалювального сезону Львівська область має до 1 жовтня, відмітив Козицький.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  2. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  3. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  4. На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
  5. Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ

Найчитаніше

  1. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  2. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  3. На Донеччині 10 березня загинув 26-річний захисник з Львівщини Петро Кіх
  4. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич