Оприлюднено нові вражаючі світлини звільненого з полону захисника «Азовсталі» (ФОТО)
Фотографи показали знімки пресофіцера полку "Азов"
Нові фотографії Костянтин і Влада Ліберови показали в «Instagram».
Світлини Ореста стали символом незламності української нації, пише «Еспресо».
«Якщо ви спитаєте нас сьогодні, хто зробив головне фото цієї війни, нашою відповіддю буде — він, Орест. Але він цього начебто не усвідомлює. Більш того, саме Орест, не знаючи того, став людиною, яка не дала нам з Владою кинути документувати війну», — зазначили фотографи.
У коментарі до фото вони розповіли, що спілкувались зі звільненим з полону героєм, і анонсували інтервʼю.
«А сьогодні можете просто подивитись Оресту в очі. Вони багато чого бачили», — написали Ліберови.
20 травня 2022 року світ облетіли фото поранених бійців з «Азовсталі». На той момент герої вже три місяці перебувала в осаді російських військ. Автор світлин — пресофіцер полку «Азов» Дмитро Козацький (позивний Орест). Він разом з побратимами боронив Маріуполь.
16 травня ввечері з Азовсталі в Маріуполі евакуювали 264 військових до окупованих Новоазовська й Оленівки.
21 травня «BABYLON'13» опублікував короткометражний фільм-прощання із меткомбінатом «Останній день на Азовсталі».
21 вересня в результаті обміну полоненими з російського полону загалом вдалося повернути 215 захисників України, серед яких і Дмитро Козацький. Операція зі звільнення полонених містила три складники: обмін українців на кума Володимира Путіна Віктора Медведчука, звільнення 5 командирів за сприяння президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана та звільнення 10 іноземців, які воювали за Україну.
2 жовтня азовець Дмитро Козацький здобув нагороду фестивалю Kharkiv MeetDocs за фільм «Останній день на Азовсталі».
Як повідомлялося, мама «Азовця» з позивним «Орест» розповіла подробиці про останній дзвінок від сина.
varta1.com.ua: Новини
Дві ДТП на Сихові: що відомо про потерпілих і наслідки зіткнень (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Правоохоронці встановлять, що стало причиною автопригод
ІТ Кластер та Львівська ОВА передали прикордонникам техніки на 2.5 млн грн
для 7 прикордонного Карпатського загону
Кладовище домашніх тварин на околиці Львова: як виглядає так званий цвинтар улюбленців (ФОТО/ВІДЕО)
Однак варто зазначити, що влада Львова неодноразово сповіщала львів’ян, що самовільне поховання тварин – незаконне
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі