Оприлюднили відео масштабної бійки та стрілянини у Києві (ВІДЕО, ФОТО)
Київські поліцейські затримали чоловіка за конфлікт зі стріляниною у Голосіївському районі. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції України.
Зазначається, що одному із учасників штовханини надали медичну допомогу, від заяви до поліції та госпіталізації він відмовився.
Вчора до поліції Києва на спецлінію «102» надійшов виклик про бійку та стрілянину на вулиці Маршала Конєва. На адресу негайно виїхали наряди патрульної поліції та слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції.
За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника Голосіївського управління поліції Петра Білаша, після проведення першочергових слідчих дій, перегляду відео з камер спостереження, що розташовані поруч із місцем події, та опитування свідків інциденту правоохоронці встановили, що біля закладу харчування між двома компаніями невідомих сталася бійка:
«Один із опонентів почав хаотичну стрілянину, після чого учасники інциденту втекли. На момент приїзду правоохоронців зловмисник, що влаштував стрілянину, перебував на місці події разом із опонентом, який під час штовханини отримав тілесні ушкодження, але від госпіталізації та написання заяви відмовився. Правопорушник знаходився у стані алкогольного сп’яніння та не зміг пояснити свої дії. Поліцейські виявили та вилучили 14 гільз для пристрою травматичної дії, магазин, імовірно, від пістолету та шість предметів, схожих на набої».
Із автомобіля, на якому приїхав правопорушник, слідчі вилучили дозволи на зброю, велику кількість патронів різного калібру, предмети, схожі на автомат Калашникова та мисливські рушниці. Все вилучене відправлено на проведення відповідних експертиз.
[gallery link=«file» columns=«2» ids=«300459,300460»]
«Ми встановлюємо інших учасників події та походження вилучених предметів», — додав підполковник поліції Петро Білаш.
Фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Це — уродженець Донеччини, 1986 року народження.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. За процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури міста Києва вирішується питання щодо повідомлення чоловіку про підозру та обрання запобіжного заходу. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до семи років.
[arve url=«https://youtu.be/LHmJpGMPoEs» loop=«no» muted=«no» /]
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
Коментарі