Опубліковано відео моменту ДТП за участі автобуса на Львівщині
Автобус перекинувся
Вчора 3 вересня, на Львівщині трапилася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляли очевидці в оперативному чаті Varta 1 у Telegram, писала Варта 1
ДТП трапилася у селі Жовтанці Львівського району. Відбулося зіткнення легкового автомобіля «Chevrolet» та рейсового автобуса зі сполученням «Львів-Луцьк».
Правоохоронці повідомили, що зіткнулись легковий автомобіль «Шевроле Лачетті», за кермом якого перебував 19-річний киянин та рейсовий автобус «Еталон» сполученням «Львів-Луцьк» під керуванням мешканця Волинської області віком 60 років.
«Внаслідок зіткнення тілесня ушкодження отримали двоє пасажирів автобуса віком 17 та 22 роки. Вони були доставлені у лікарню. Окрім того встановлено, що водій «Шевроле» керував транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння та без документів», - додали в поліції.
За фактом слідчі відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі