Опублікований список журналістів, яких мали вбити кілери (фото)
У розпорядженні «Страни» опинився список з 47 українських журналістів і блогерів, яким, за версією українських спецслужб, загрожує смерть від рук кілерів.
Як стверджує джерело в СБУ, дані списки Герман нібито передав своєму «куратору Дмитру» в контррозвідці ще 21 травня 2018 року.
Сам Герман, за його ж версією, отримав їх від В'ячеслава Пивоварника, якого раніше звинуватив у фінансуванні тероризму на території України на гроші якогось «фонду Путіна» і тут же довів до відома контррозвідку.
Нагадаємо, Герман стверджує, що брав участь в спецоперації контррозвідки СБУ щодо викриття мережі російських агентів в Україні, які нібито готували вбивства на території нашої країни, проте, з якоїсь причини, був затриманий представниками іншого департаменту СБУ.
У той же час, генпрокурор Юрій Луценко заперечує, що Герман співпрацював з СБУ. За версією українських правоохоронців, Герман був організатором щодо виконання злочинного замовлення, що надійшло до нього від деяких «невстановлених осіб», які співпрацювали нібито з російськими спецслужбами.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі