Організатори концерту Лободи в Києві прокоментували скандал навколо виступу співачки

Організатори вважають, що Лобода достатньо показала свою проукраїнську позицію

Фото: ілюстративне

Гучний скандал розгорівся навколо співачки Світлани Лободи після того, як вона анонсувала свій концерт в Osocor Residence.

На афіші виступу виконавиці значилося, що всі зібрані кошти будуть направлені на відновлення ЛОР-відділення лікарні «Охматдит».

Проте у клініці запевнили, що ані про концерт, ані про благодійний збір від Лободи їх ніхто не попереджав.

Після чисельних коментарів і запитів від користувачів Мережі організатори заходу вирішили дати свій офіційний коментар та прояснити ситуацію.

Як написали представники Osocor Residence, вони ретельно підходили до вибору артиста та вважають, що Лобода достатньо показала свою проукраїнську позицію.

«З початку повномасштабного вторгнення Світлана Лобода зайняла чітку проукраїнську позицію і неодноразово засуджувала вторгнення росії в Україну. З різних джерел публічної та особистої інформації наша команда оперує повним переліком документальних доказів благодійної та громадської діяльності Світлани Лободи на підтримку України з початку повномасштабної війни», - заявили в Osocor Residence.

А ось щодо ситуації навколо лікарні «Охматдит» та передавання коштів на реконструкцію відділення, організатори концерту пояснили, що і не мали узгоджувати з клінікою це питання, адже збір проходить через благодійний фонд.

«Стосовно питань до наших партнерів - ми ніколи не затверджуємо з НДСЛ »Охматдит« артистів та афіші. Кошти на закриття їх потреб за фіксованою процедурою передаємо через благодійний фонд »Добро«, який є автором проєкту по реконструкції ЛОР-відділення в НДСЛ »Охматдит", - дали своє пояснення організатори.

Нагадаємо, що співачка Світлана Лобода нарвалася на критику в Мережі після того, як анонсувала свій концерт у Києві на майданчику Osocor Residence. Виступ виконавиці запланований на 25 серпня.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також