Організував пункти обміну валют: у Львові затримали колаборанта (ФОТО)

Затриманому загрожує до п'яти років ув'язнення

ФОТО: Офіс Генерального прокурора

У Львові правоохоронці затримали колаборанта, організував пункти обміну валют в окупованому Бердянську. Про це повідомили в Офісі генпрокуратури.

За даними слідства, підозрюваний, після окупації російськими військами Бердянська у Запорізької області, вийшов до окупантів на зв'язок та домовився з ними про організацію роботи пунктів обміну валют. У той самий час чоловік перебував на підконтрольній Україні території.

«У змові з незаконною окупаційною владою у травні 2022 року він зареєстрував декілька суб’єктів підприємницької діяльності, отримав відповідні ліцензії та організував роботу пунктів обміну валют. Перебуваючи на підконтрольній Україні території, підозрюваний керував їх діяльністю, надавав вказівки співучасникам, отримував прибуток, організовував передачу грошей незаконним органам влади за сприяння у здійсненні такої діяльності», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Читайте також: затримано колишніх керівників ДП «Антонов», чиї дії призвели до знищення «Мрії» (ФОТО).

Фото: Офіс генпрокурора

Також зловмисник організовував виведення отриманих грошей на підконтрольну Україні територію. Чоловіка затримали у Львові. У прокуратурі не розголошують деталей про особу затриманого. Зараз чоловік перебуває під вартою, йому повідомили про підозру у колабораційній діяльності. Затриманому загрожує до п'яти років ув'язнення.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк