Основні сили не задіяні: Сирський заявив, що у контрнаступі «все ще попереду»

Закликав набратися терпіння

ФОТО: Олександр Сирський

Командувач Сухопутними військами ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що основні сили наступального резерву ще не були введені в бій. Це він зазначив в інтерв'ю The Guardian.

«Все ще попереду», - сказав Сирський.

Він зазначив, що російське командування передбачало місця, де ЗСУ можуть завдати найсильнішого удару, однак Україна ще не задіяла основні сили у контрнаступі.

«Всі хочуть миттєво і відразу добитися великої перемоги. І ми теж. Але ми повинні бути готові до того, що цей процес займе якийсь час, тому що з кожного боку зосереджено багато сил, багато техніки і багато штучних перешкод», - сказав він.

«Хочу сказати, що наші основні сили ще не брали участі в боях, а ми зараз шукаємо, промацуємо слабкі місця в обороні противника. Все ще попереду», - додав командувач.

 Генерал розповів, що в Серебрянському лісі під Бахмутом йшли запеклі бої після перекидання росією ключових сил з півдня. «Росіяни намагаються перехопити ініціативу. Тому ситуація дійсно складна», - сказав він про події на сході.

Сирський закликав не недооцінювати ворога, оскільки окупанти передбачали і продовжують передбачати найбільш небезпечні напрямки рухів ЗСУ. Вони будують там міцну оборону, яку досить важко пробити. При цьому генерал упевнений, що українські сили знайдуть лазівку і скористаються нею. 

Читайте також: у ЗСУ розповіли, чого зараз найбільше бояться окупанти.

Також Сирський прокоментував той факт, що російська армія переважає в чисельності. «Я ніколи не воював проти меншої кількості ворогів, вони завжди перевершували нас чисельністю», - сказав він, додавши, що не став би без потреби піддавати життя українців небезпеці.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк