Особиста скрипка Моцарта зазвучить у Львові
Україна стала першою країною на пострадянському просторі, в яку привезли оригінальну особисту скрипку Вольфганга Амадея Моцарта з фундації Моцартеум у Зальцбурзі. Про це йдеться на сайті ЛМР.
У неділю, 22 липня, на концерті-закритті фестивалю LvivMozArt австрійський скрипаль Франк Стадлер на оригінальній скрипці Вольфганга Амадея Моцарта виконає скрипковий концерт славетного класика, що торкався цього ж інструменту понад два століття тому, а також концерт Фелікса Мендельсона. Розпочне програму Увертюра Ре мажор патрона фестивалю Франца Ксавера Моцарта. Акомпануватиме оркестр INSO-Lviv.
Скрипку презентували у п’ятницю, 20 липня, у Львові в межах Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt. Інструмент виготовив майстер П’єтро Антоніо Далла Коста в Тревізо, Італія, 1764 року.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі