Освітній омбудсмен Горбачов задекларував 469,6 тис. грн доходів за 2023 рік

Майно та доходи

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов зазначив 469 тис. 605 грн доходів в електронній декларації про майно і доходи за 2023 рік.

Зокрема, у 2023 році заробітна плата освітнього омбудсмена становила 267 494 грн, гонорари - 45 967 грн, роялті - 504 грн і пенсія - 155 640 грн, а його дружина задекларувала 260 167 грн доходів.

Згідно з декларацією, Горбачов володіє квартирою (56,8 кв. м) і нежитловим приміщенням (6 кв. м) у Ворзелі Київської області, а також земельною ділянкою (515 кв. м) у Глевасі Київської області, а дружина має у спільній власності квартиру (57 кв. м) у Києві.

Читайте також: Годжес оцінив переваги окупантів у живій силі та артилерії

Згідно з декларацією, дружина освітнього омбудсмена також володіє авторським правом на посібник «Рольова ідентичність старшокласників».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю