Освітяни закупили іграшок без документів про технічну специфікацію на 1,3 млн грн
Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів Львова 21 грудня підписав договір з ТОВ «Марсо» на закупівлю іграшок на загальну суму майже 1,3 млн грн. Про це повідомляють Наші.Гроші.
За ці кошти придбали конструктори: Lego, дерев’яні та пластикові, бізіборди та сюжетно-рольові ігри. Найдешевшими були дерев’яні пазли — 300 грн/шт, найдорожчими бізіборди — 2800 грн/шт, конструктори lego — 2200. Проте встановити об’єктивну вартість іграшок досить складно, оскільки жодних документів про технічну специфікацію товару немає.
Вартість бізібордів у мережі коливається від 800 до 2500 грн за одиницю, конструктор Lego з кількістю не меншою ніж 160 деталей – від 1100 грн, а дерев’яні пазли – від 135 грн.
Крім переможця участь у торгах взяли: приватні підприємці Юрій Курилишин та Марина Фатєєва і ТОВ «Вема Кідс». Деякі із цих пропозицій були значно дешевшими і становили 719-720 тис. грн та 1,3 млн грн. Проте усіх їх відхилили переважно через відсутність гарантійних листів та попередніх договорів.
ТОВ «Вема Кідс» надіслало в Антимонопольний комітет скаргу на неправомірне визнання переможцем ТОВ «Марсо», оскільки у довідці фірми про виконання аналогічних договорів відсутня контактна інформація замовника, також у складі тендерної пропозиції надано довідку про загальні відомості учасника, у якій не була вказана інформація стосовно юридичного статусу учасника та про його організаційну-правову форму. Також не було надано будь-якої інформації про те, що учасник кваліфікації не має заборгованості зі сплати податків і зборів. Антимонопольний комітет не виніс жодного рішення, бо скаржник відмовився від своєї скарги.
ТОВ «Марсо» належить Надії Хробак і Тарасу Цибульському. Це перша перемога підприємства у публічних закупівлях.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі