Отримав дозвіл на виїзд і опинився в москві: у Мінкульті прокоментували скандал навколо режисера Голубкова
Голубков зняв кліп для російської співачки
У Міністерстві культури України сказали, що надали тимчасовий дозвіл на виїзд за кордон українському режисеру Тарасу Голубкову минулого року. Українець запевняв, що бере участь у створенні фільму про війну, а натомість утік до москви, щоб зняти кліп російській співачці на імʼя Клава Кока. Про це Мінкульт розповів у коментарі «КП в Україні».
«Надали дозвіл на виїзд з 14 по 30 листопада минулого року», – йдеться в офіційному коментарі пресслужби Міністерства культури.
За їхніми словами, Голубков надав необхідні документи та пояснив, що бере участь у створенні документального проєкту The War Diary, який має на меті розповісти історії реальних людей, котрі пережили жахи війни.
«На початку жовтня я звертався до вас по дозвіл на виїзд для проведення зйомок для документального проєкту The War Diary з латвійським продакшном Porta Bonanza SIA. Наразі ми успішно провели зйомку у Варшаві, але в нас сталася непередбачена ситуація – герої другої серії не можуть брати участь у зйомках за станом здоров'я. Тому ми змушені перенести знімальний процес на інші дати», – звернувся до Мінкульту режисер.
Читайте також: український режисер, який виїхав із країни під час війни, зняв кліп для співачки-путіністки (ФОТО).
Напередодні стало відомо, що після отримання дозволу Голубков зʼявився в москві. Його помітили на знімальному майданчику кліпу на пісню «Замуж» Клави Коки.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі